Krytka na kameru

Předtím

krytka na kameru predtim

S krytkou na kameru

Krytka na kameru - potom

Akční cena je platná pouze:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Ochraň své soukromí

Vědci v oblasti bezpečnosti již řadu let prokázují, že hackeři mohou útočit na kamery, aby špehovali, kdo je na druhém konci. Chcete-li to v perspektivě, myslete na všechny věci, které vaše zařízení viděli, že děláte.

Ochraň kameru před poškrábáním

Čím dál více lidí používá k focení své smartphony a jiná chytrá zařízení. Ochraňte si svou kameru před poškrábáním, které by kazilo kvalitu Vašich fotek. Opravy někdy nejsou možné, jindy jsou velmi drahé.

Lehká manipulace

Naše krytky na kameru jsou velmi snadné k použití a nezabraňují běžnému chodu Vašich zařízení. Dle typu Vašeho zařízení a jeho používanosti, si vyberte vhodný typ krytky pro Vaši potřebu.

Vyberte si vhodnou krytku na Vaši kameru

Krytka na kameru - proč ji používat?

Šéf FBI James Comey, Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg, oba jsou to lidé kteří o elektronické bezpečnosti a jejich trhlinách vědí víc než dost. Na videu níže zjistíte že tito 2 mají něco společného. Ano, zalepené kamerky na jejich notebooku!

Buďte v bezpečí a používejte krytky na kameru. Můžete i nadále používat Vaše zařizení bez omezení. Posuňte magnetem kdykoliv kameru potřebujete, poté posuňte zpět pro ochranu Vašeho soukromí i kamery samotné.

Previous
Next

Krytka na kameru v médiích

Nejprodávanější krytka na kameru

Líbí se Vám naše zboží?

Máte zájem stát se našim distributorem? Kontaktujte nás!

Chcete svůj design?

Jsme schopni vyrobyt krytky třeba s logem Vaši firmy, nebo jinou grafikou, samozřejmostí je přizpůsobení obalového materiálu dle Vašich požadavků.

Kontakt